Boże Ciało 2013 – spływ Drawą

boze_dl

Zapraszamy na czterodniową przygodę w kajaku w okresie Bożego Ciała. Spływ kajakowy odbędzie się jedną z najczystszych rzek Polski – Drawą.

 

TERMIN: 30.05. – 02.06. 2013. r.

 

Dzień pierwszy /30.05.2013/

Przyjazd uczestników od godziny 17.00. Zakwaterowanie na polu namiotowym Jędrkowe Zakole nad brzegiem Drawy w Mielenku. Wieczorem ognisko integracyjne z kiełbaskami i zabawa. Organizator zapewnia kiełbaski, napoje zimne i gorące, sałatki, pieczywo, ziemniaki pieczone, chleb z wiejskim smalcem, dodatki. Nocleg na polu namiotowym.

Dzień drugi drugi /31.05.2013/

9:30 – Śniadanie w formie szwedzkiego bufetu. O 11:00 rozpoczynamy spływową część imprezy. Nie zwijamy obozowiska. Mikrobusami wyruszamy w górę rzeki (ok.15 minut) do Dalewa. Po wydaniu sprzętu i krótkim szkoleniu spływamy Drawą w dół rzeki do naszego biwaku. W trakcie spływu zatrzymamy się na krótką przerwę w Drawsku Pomorskim. Cały etap liczy około 17 kilometrów. 17:30 obiadokolacja. Po posiłku czas wolny na wędkowanie, spacer po okolicy lub po prostu leniuchowanie. Wieczorem mecz siatkówki i zabawa przy ognisku. (kiełbaski do ogniska we własnym zakresie)

Dzień trzeci /01.06.2013/

9:30 Śniadanie. Po śniadaniu zwijamy namioty i pakujemy bagaż do mikrobusów, które przewiozą go na kolejne pole namiotowe nad jeziorem Lubie. Spływ rozpoczniemy około 11:00. Wciąż płyniemy przez Drawski Park Krajobrazowy i po wpłynięciu na jezioro robimy krótką przerwę. Po pokonaniu jeziora docieramy do pola namiotowego gdzie czekają już nasze bagaże. Przygotowujemy miejsca noclegowe i ruszamy na smaczną obiadokolację. Po posiłku zawody strzeleckie o Nagrodę Spływu. Wieczorem ognisko – naturalnie z kiełbaskami.

Dzień czwarty /02.06.2013/

9:30 obfite śniadanie, pakowanie bagażu do mikrobusów i potem spływ Drawą, odcinkiem uznawanym za jeden z najpiękniejszych fragmentów rzek nizinnych w Polsce. Liczne bystrza powodują, że wielu kajakarzy uznaje ten odcinek za wymagający. Wyjątkowo krystaliczna woda, wysokie brzegi porośnięte sosnowym lasem i niezliczone meandry rzeczne będą nam towarzyszyły do końca tego etapu. Po 16 kilometrach dopływamy do jeziora Dębno Małe. Spływ kończymy na prawym brzegu, tuż przed zamkniętym odcinkiem przez Poligon Drawski. Po spływie klarujemy kajaki i możemy wypić herbatę w pobliskim barze. Zakończenie spływu około godziny 16:00. Wsiadamy do mikrobusów i wracamy do miejsca rozpoczęcia imprezy – pole namiotowe Jędrkowe Zakole.

 

Cena bez wyżywienia tylko 260 zł od osoby ( B1 )

Cena z wyżywieniem tylko 415 zł od osoby ( B1 + wyżywienie )

Dzieci do 4 lat gratis! Studenci 10% zniżki po okazaniu legitymacji

 

Świadczenia zawarte w cenie:
 • kajaki 2 osobowe, wiosła, kamizelki asekuracyjne
 • transfery uczestników,
 • opłaty pól namiotowych,
 • kiełbaski I dodatki do ogniska pierwszego dnia dla wszystkich uczestników
 • wyżywienie : (tylko przy wyborze opcji z wyżywieniem)
 • 3 śniadania
 • 2 obiadokolacje
 • 2 ogniska z kiełbaskami i dodatkami
 • transport bagaży podczas spływu,
 • opieka pilota- przewodnika,
 • ubezpieczenie NNW,
 • bezpłatne, dozorowane miejsce parkingowe dla osób które przyjadą samochodem.
BOŻE CIAŁO 2013
TERMIN SPŁYWU SYMBOL
30.05. do 02.06.2013 B1 B1+Wyżywienie

wypełnij formularz

 

Jeżeli pragną Państwo otrzymać dodatkowe informacje o ofercie lub uzgodnić indywidualne warunki – prosimy o kontakt telefoniczny 607 20 11 25 lub mailowy arkadia@arbruka.com