Spływy z noclegiem w agroturystyce

agro_gl03

 

Proponujemy Państwu spływy kajakowe Drawą lub Korytnicą z wypoczynkiem w komfortowym gospodarstwie agroturystycznym lub w domkach kempingowych. Zapraszamy na pobyty indywidualne, lub grupowe w tym spotkania integracyjne dla firm. Pensjonaty położone są na Pojezierzu Drawskim w bezpośrednim sąsiedztwie rzek Drawy i Korytnicy.
Agroturystyka lub domki kempingowe mogą przyjąć w komfortowych warunkach od 15 do nawet 80 osób.

W ofercie zostało także uwzględnione całodzienne wyżywienie na wysokim poziomie. Menu dostosowujemy do Państwa indywidualnych życzeń.
Na terenie posesji znajdują się miejsca do grillowania, boisko sportowe i urządzenia do zabaw dla dzieci. Posiadamy również rowery turystyczne.

Koszt spływu zorganizowanego z udziałem minimum 10 osób wynosi od 80,00 do 210,00 zł za osobę za dzień.

Ostateczną kwotę ustalamy indywidualnie, w zależności od wybranych fragmentów rzek, ilości uczestników spływu, kosztów transportu grupy itp.
Organizator zapewnia w czasie spływu: sprzęt pływający z pełnym wyposażeniem, wszystkie ustalone wcześniej atrakcje, opiekę przewodnika i ratowników, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, opłaty za pobyt w parkach narodowych, transport uczestników.

Koszt spływu indywidualnego z udziałem minimum 10 osób wynosi 90,00 do 175,00 zł za osobę za dzień.

W tej opcji organizator zapewnia: sprzęt pływający z pełnym wyposażeniem, transport uczestników do miejsca rozpoczęcia spływu oraz powrót do pensjonatu. (W tej opcji nie zapewniamy opieki przewodnika, ratownika, ubezpieczenia oraz opłat w DPN. Nocleg i wyżywienie jak wyżej.)
Zapewniamy również miejsca parkingowe dla samochodów naszych gości.

wypełnij formularz
Warunki uczestnictwa

Jeżeli pragną Państwo otrzymać dodatkowe informacje o ofercie lub uzgodnić indywidualne warunki – prosimy o kontakt telefoniczny 607 20 11 25 lub mailowy arkadia@arbruka.com